• +48 536 190 190

O firmie

LuxDom

Firma Lux-Dom Radosław Jankowski działa na rynku developerskim od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w budowie wolnostojących budynków jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej jak również kameralnych osiedli domów wielorodzinnych w niskiej zabudowie na terenach powiatu Legionowskiego.

Stawiamy na jakość i nowoczesność

Do budowy naszych domów wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały renomowanych firm, które w połączeniu z dokładnością i profesjonalizmem naszych pracowników gwarantują otrzymanie produktu w postaci gotowego domu na najwyższym poziomie.
Zastosowanie nowoczesnych technologii, optymalizacja procesu budowlanego, jego realizacja, każdorazowo zapewniały naszym klientom optymalny termin realizacji. Aby osiągnąć zamierzony przez nas efekt, stałymi atrybutami naszej pracy jest wysoka jakość wykonywanych robót budowlanych.

Tylko sprawdzeni partnerzy

Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistami oraz dostawcami materiałów budowlanych i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji wszelakich zadań, w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Uczciwie i solidnie

Podstawowa zasada na której opieramy działalność i rozwój naszej firmy to uczciwość w stosunku do Inwestora i solidność wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, iż jest to jedynie słuszne podejście, skutkujące poszerzaniem się grona zadowolonych klientów naszej firmy.

Gwarancja spokoju - 5lat

Nasza firma wprowadziła nowy 5 letni program gwarancyjny, pod nazwą "5 lat spokoju" dotyczący realizowanych przez nas inwestycji budowlanych. Pragniemy w ten sposób, podkreślić wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz wpłynąć na wzrost zaufania do naszej firmy. Mamy nadzieję że wyjątkowa gwarancja zachęci Państwa do naszej firmy jako rzetelnego partnera.

  • +48 536 190 190
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osiedle Czarnieckiego

mapka

Dlaczego My?

  • Doskonałe lokalizacje
  • Łatwy dojazd
  • Funkcjonalne mieszkania
  • Szerokie możliwości adaptacji
  • Nowoczesne technologie